День пам’яті та примирення

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй.
Тим, хто загинув на фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття – присвячується …

Районний конкурс відеороликів “Діалог держав”

Вітаємо 7-А та їх класного керівника Фень Т. М. з перемогою у районному конкурсі відеороликів “Діалог держав”. Наше відео, як краще від Деснянського району, потрапило на міський етап. Сподіваємося, що Японія у представленні учнів НВК №39, Вам сподобається. Запрошуємо до перегляду!

Міжнародний день танцю

29 квітня весь танцюючий світ відзначатиме своє професійне свято – театри опери і балету, сучасні танцювальні трупи, ансамблі сучасного бального і народного танцю та інші, як професійні, так і самодіяльні артисти.
Учні НВК 39 приєднуються до привітань!
Танцюй з нами,
Танцюй так, як ми,
Танцюй краще нас!

Акція “Весняна толока-2021”

24.04.20201 року педагогічний колектив НВК №39 міста Києва та технічний персонал закладу взяли участь в екологічній акції «Весняна толока-2021».Під час весняної толоки проведено роботи з благоустрою території навчального закладу та прилеглих територій.Почищено дерева та кущі, на клумбах зібрали сміття та торішнє листя, підмели та підчистили бордюри.Погода сприяла піднесеному настрою, учасники весняної толоки попрацювали плідно та згуртовано, дотримуючись усіх протиепідемічних заходів. Детальніше